Choď na obsah Choď na menu

Svjetski kup 2018 ne samo Messi itd.

Prvi krug međunarodnog natjecanja uveo je prvi vrhunac, sile koje se natječu za pripremu zagrijavanja za ruski Svjetski kup, uz Messi, Neymar i Ronaldo, te pucač Thomas Müller. Kupiti njemački nogometni dresovi Svjetskog kupa kako bi ga podržao.

U prvom susretu Španjolske, nastup Thomas Müllera nije bio jako dobar, ali još jednom je bio među 10 najboljih u njemačkoj povijesnoj karijeri. Od 38 golova u ovoj sezoni, deset je golova Svjetskog kupa. Na pozornici Svjetskog kupa Thomas Müller je uvijek bio glavni protagonist njemačke reprezentacije, a bio je i igrač koji je u Njemačkoj osvojio najviše golova na Svjetskom prvenstvu. Njemačka momčad osvojila je prvenstvo i drugo mjesto u posljednja dva Svjetskog kupa. No 25 dres Thomas Müller definitivno je pridonio. S oslobađanjem dres u Svjetskom kupu, vjerujem da je i kupnja Svjetsko prvenstvo 2018 Njemačka dres dosta.

Messi, Neymar i Ronaldo imaju puno protivnika na individualnoj razini, a Muller je također vrlo jak protivnik za njih.