Choď na obsah Choď na menu

Bundesliga pobjednici obožavatelja u ponedjeljak pobijedili su Dortmundsku borbu samo izvući

Trenutačna Bundesliga povećava ponedjeljak igra dan, navijači izrazili nezadovoljstvo. Prije utakmice, nosio nogometni dresovi Dortmund kluba kroz stadion domaćin izrazio svoje razumijevanje navijača:: "Poštovamo i prihvaćamo odluku nekih fanova da ostanu kod kuće. Također se protive daljnjoj podjeli rasporeda, pregovarati ćemo s Bundesligom. 16 minuta, savršena kombinacija ove četiri uvredljive igre, igrajući protunapad od backcourt međusobno u zaleđu, Xuerle desni obrambeni branitelj Wai je Reuss iskoristio priliku pucati u neposrednoj blizini, Dortmund 1-0 vodstvo U 73. minuti, Augsburgova straža Dennis Cornelius u svom dresu upotrijebio je udarac za kutu kako bi poravnao rezultat.

Dortmund nakon što je priznao poraz,  Borussia Dortmund dres 2017/18 s Basu Yiyijem i tinejdžerski nastup Hood vrlo je aktivan, nekoliko puta prijeteći jedni drugima, ali završna igra ili 1: 1 vika završila.