Choď na obsah Choď na menu

Manchester United pobijedio je Southampton F.C. 9-0

U 22. kolu Premier lige 2020/21, pokrenuta je fokus igra na Old Traffordu. Manchester United je igrao protiv Southamptona F.C. kod kuće. Manchester United ne samo da je pobijedio u ovoj utakmici, već je ostvario i pobjedu od 9: 0. Njihova pobjeda također je navijače u nogometni dresovi Manchester Uniteda razveselila i pljeskala im. Nakon što je Manchester United prošao ovu utakmicu, bodovi Manchester Uniteda na ljestvici Premier lige vezali su Manchester City.

Na početku utakmice tinejdžer Southamptona F.C. je isključen s crvenim kartonom. Ovo također može potaknuti povjerenje igračima Manchester Uniteda. U 18. minuti Manchester United postiže prvi pogodak na utakmici. U sljedećem je vremenu Manchester United postajao sve hrabriji. U prvom poluvremenu postignuta su ukupno 4 poena. Navijači mogu kupiti Manchester United dres kako bi ih podržavali. U drugom dijelu Manchester United nije smanjio ofenzivu. U drugom dijelu Manchester United postigao je 5 koševa. Rezultat je napokon zaključan na 9-0.

Na kraju utakmice Manchester United izjednačio je najveću razliku u Premier ligi 9-0.