Choď na obsah Choď na menu

Pobjede preokreta Bayerna iz Münchena 2-1

Bundesliga je stigla do 12. kola, a bundesligaški div Bayern München igra kod kuće protiv VfL Wolfsburga. Mnogi navijači već su ih podržali u nogometni dresovi svojih momčadi. Iako je Bayern München jaka momčad u Bundesligi, nedavni rekord Bayern Münchena nije baš dobar. Bayern München imao je samo jednu pobjedu u prethodna 4 kola lige. Rekord VfL Wolfsburga u Bundesligi ove sezone još uvijek je neporažen. Vrijedi se radovati i takvoj borbi dviju momčadi.

Na početku igre VfL Wolfsburg dugo je krenuo u snažnu ofenzivu, a VfL Wolfsburg brzo je poveo udarcem! 1 na 0. Bayern München izjednačio je u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu! 1 do 1. Tisuće navijača u FC Bayern München dres šutke navijaju za njih. U drugom dijelu bokove je bilo lako boriti. U prvih 5 minuta igre Lewandowski je ponovno zabio za Bayern München, a Bayern München postigao je vodstvo! 2 prema 1.

Na kraju je cijela utakmica završila, Bayern München 2-1 ostvario je preokret rezultata i izborio konačnu pobjedu.