Choď na obsah Choď na menu

Bayern München vodi s nizom od 2-1

Natjecanje skupine A UEFA-ine Lige prvaka 2020/21 između Bayerna iz Münchena i FC Lokomotive iz Moskve. Vjerujem da će igrači u nogometni dresovi ispasti u ovoj utakmici. Obje strane imaju gostujuću pobjedu u meču, što je teže prosuditi. Bayern München bio je posljednji prvak Lige prvaka. Svi slojevi života i obožavatelji su znatiželjni tko će biti pobjednik.

Na početku igre dvije su se strane još uvijek žestoko nadmetale. No, ubrzo je Bayern München poveo u 13. minuti. Bayern München vodio je FC Lokomotiv iz Moskve 1-0. Igrači u FC Bayern München dres bili su jako sretni. Gotovo sat vremena nijedna strana nije zabila. U 70. minuti drugog dijela FC Lokomotiv Moskva povukao je jedan, 1-1. Ubrzo je Bayern München ponovno premašio u 79. minuti, 2-1. Na kraju je rezultat zaključan na 2-1.

Na kraju utakmice Bayern München slavio je 2-1, a Bayern München je također vodio Ligu prvaka s 2 uzastopne pobjede.