Choď na obsah Choď na menu

Real Madrid je pobijedio Barcelonu sa 2-1

Derbi Real Madrida ima tri uzastopne pobjede

U 30. kolu La Lige u sezoni 2020/21, Real Madrid je kod kuće igrao s Barcelonom. Ove dvije momčadi uvijek su bile neprijatelji jedna drugoj, pa se obje strane nadaju da će se boriti za svoje nogometni dresovi komplet u ovom krugu natjecanja. Na kraju su Benzene i Kroos zabili, Mingesa je vratio gol, a Real Madrid2-1 Barcelona privremeno se popeo na vrh.

Snaga Real Madrida i Barcelone ne razlikuje se puno, pa je i ovakav derbi privukao pažnju svih sfera života. Nakon što je utakmica započela, Real Madrid je krenuo u žestoku ofenzivu. U 13. minuti benzen je vodio Real Madrid do pogotka. U 28. minuti Real Madrid je ponovno povećao vodstvo i Kroos je uspješno pucao. Igrači u Real Madrid dres su ponosni na njega. U drugom dijelu Barcelona je počela vršiti prilagodbe, a Barcelona je u 60. minuti postigla bod. Obje strane nisu postigle gol u sljedećem vremenu. Rezultat je zaključan na 2-1.

Na kraju je cijela utakmica završila i Barcelona je izgubila 1-2 od Real Madrida. Real Madrid je također pobijedio u tri uzastopne derbi utakmice.