Choď na obsah Choď na menu

Monaka Frontier Falcao ozljeda osumnjičenih gotovo 9 bitke Svima neporažen

Tim Monaco koji je prošle sezone nosio nogometni dresovi protiv Bordeauxa, momčad nije mogla brzo ući u državnu kuću, u prvom poluvremenu dominirala je protivnica da više vremena zahvati loptu i da je pogodio prvi gol, ali nakon protunapada poluvrijeme Bivši izjednačitelj povećao je povjerenje igrača, a momčad je nastavila ubrzani napad u drugoj polovici. Iako na mjestu događaja još uvijek postoji nekoliko vremena za rukovanje loptom, ofenziva i prijetnji nastali su još više, na kraju pobijedivši protivnika 2-1.

Taktički stil momčadi Monaka u dresu uglavnom je ofanzivno, a nedavna država također je održavala dobru izvedbu. Svaki je događaj postigao najmanje 2 gola u 10 uzastopnih utakmica, uključujući Lopeza koji je postigao 4 u tri lige. Lopta je u vatrenom stanju.

Kao obrambeni prvak, Monako nema nade za osvajanje prvenstva ove sezone, ali momčad je još uvijek drugi najjači protivnik u francuskom ofenzivu. On je dobar u uvredljivim i obrambenim strategijama. I dalje ima snažan utjecaj na dalekim igrama. Ceste su bile nepobjedive i postigle su 2 ili više golova u 6 bitaka. Situacija je još uvijek bila u nadlaktici.

Tim Monaka u AS Monaco FC dres 2017/18 bio je u mogućnosti ostati nepromijenjen protiv Strasbourga devet puta posljednjih godina. Posljednje tri sukobe uspjele su osvojiti više od dva golova i protivnika protiv nulte pepeo. Igrači mogu iskoristiti izvrsne rezultate zauzeti mentalitet sjedenja i pobjede. Prednost.