Choď na obsah Choď na menu

Juventus 3-2 voli ChievoVerona

Serie A sezona službeno je započela u sezoni 2018-19, između obrambenog prvaka Juventusa i Chievera Verona. Za dodavanje poznate zvijezde Ronalda, obična liga je igra koja je privukla pozornost ljudi iz svih sfera života. Obožavatelji koji se brinu za Serie A mogu dobiti vlastitu nogometni dresovi preko nas. Juventus je porazio Chievo Verona 3: 2 i napravio ligu dobar start.

Samo dvije minute u igri, Juventus je preuzeo vodstvo po prvi put. S Khedira je poluvrijeme pomesti u Juventus postigao bod. U 38. minuti, Chievo Verona vezao je rezultat, Stępiński je zalupio u gornjem lijevom kutu, a prvo poluvrijeme postiglo je 1: 1. U drugom poluvremenu, Giaccherini je postigao bod za Chievo Verona, 2: 1, ChievoVerona je preuzeo rezultat. U 75. minuti ChievoVerona je napravio svoj cilj. Juventus je bio vezan u 75. minuti i bilo je spora u 86. minuti. Lopta je poništena. U vrijeme zaustavljanja, Bernardeschi s Juventus F.C. dres gurnuo je loptu u kraj kutu ispred vrata, 3: 2, i postavio lore u zaustavnom razdoblju Juventus.

U cijeloj igri, Ronaldo, koji je bio zabrinut, izveo je prvu seriju Serie A, ali nije uspio postići gol sa 8 snimaka.