Choď na obsah Choď na menu

Juventus 2 je bolji od 0 València CF

U prvom krugu UEFA Lige prvaka, održana je utakmica u H skupini. Serie A Juventus je igrao protiv momčadi València CF u La Ligi. Juventus je osvojio talijanski gigant Juventus koji je porazio Španjolsku València CF 2-0. Tisuće obožavatelja kupili su nogometni dresovi za ovu igru.

U samo završenoj utakmici Lige prvaka, u prvoj polovici, Ronaldo je odbačen, uzrokujući da Juventus padne u dilemu borbe s jednim čovjekom. Međutim, Juventus, koji je pobijedio manje, oslonio se na Pjanicovu kaznu za vodstvo. Nedugo nakon završne polovice druge polovice, u 49. minuti, Murillo je srušio Bonucci u kaznenom prostoru, sudac je ponovo osvojio kaznu, nosio je Juventus F.C. dres Pjanic i izgradio dvobojnu prednost za gostujuću momčad. Rezultat je ponovo napisan na 2 do 0. Iako je sudac u drugoj minuti vremena zaustavljanja Valèncie CF dobio kaznu, Parejon je pogodio Szczęsny.

U ovom trenutku Juventus je postigao prvi gol u Ligi prvaka. Pjanic je udvostručio kaznu i Juventus je porazio València CF 2-0.