Choď na obsah Choď na menu

Borussia Dortmund 2-2 remizira sa Frankfurtom

Frankfurt ima dobre mogućnosti domaćeg terena, a Borussia Dortmund će biti izazov za Frankfurt, što će biti težak izazov. Tisuće navijača na sceni navija za njih u nogometni dresovi svojih ekipa. U Bundesligi, Borussia Dortmund, učinak posljednjih godina je očigledan svima, ukupna snaga momčadi je iznad Frankfurta. Nažalost, Borussia Dortmund završila je u Frankfurtu 2: 2.

U prvom poluvremenu Borussia Dortmund preuzela je vodeću poziciju, Borussia Dortmund1-0Frankfurt. Završilo je drugo poluvrijeme i Frank je izjednačio rezultat. Prvo poluvrijeme dviju strana 1-1 izvlači. Ako ih želite podržati, možete kupiti Borussia Dortmund dres za gledanje utakmice. U drugom poluvremenu laka sporedna bitka, igra je otišla u 65. minuti, Borussia Dortmund još jednom je povela. U 87. minuti Delaney je postigao autogol, a na kraju Borussia Dortmund 2: 2 iz Frankfurta.

Iako je Borussia Dortmund pokazala dobar stav. Ipak, na kraju je bio vrlo žaljen ždrijeb.