Choď na obsah Choď na menu

Douglas Costa pomaže Juventusu 2-0 Torinu

Juventus će igrati Atalanta u polufinalu TIM kupova nakon što su prolazili pokraj Torina u prvoj utakmici 2018. Instinktivni napad Douglasa Costa i zacrnjeni napor Mandžukića vidjeli su La Vecchia Signora kako bi se osvojili 2-0 pobjeda nad njihovim prekobrojnim suparnicima. Nošenje obožavatelja nogometni dresovi osjeća da je njihova izvedba savršena.

U 16. minuti, pucao iz Paulo Dybala je pogrešno pročistio obrana Turske i nosi Juventus F.C. dres Douglas Costa bio je na pravom mjestu da se povukao prvim udarcem na gol kako bi juve postavio 1-0.

U 67. minuti Mandzukić je bio oprezan dok je lopta odskokala na svoj put, a on je prvi koji je prešao nadolazeći Milinković-Savić i stavio Juventu na 2-0.