Choď na obsah Choď na menu

14-godišnji strijelac Mukoco Youth League

Borussia Dortmund ove sezone vodi dominaciju Bundeslige i nada se da će osvojiti titulu Bundeslige. Mladi tim Borussie Dortmund U17 također je lider u poretku. 14-godišnji talentirani napadač Mukko je također prvi napadač u omladinskoj ligi. Mnoga su djeca počela voljeti tog malog genija, spremni su nositi nogometni dresovi koji će ga slijediti.

U 17. kolo Zapadne grupe U17 Omladinske lige u Njemačkoj, Borussia Dortmund U17 je otišla u susret protivnici Derbyja Schalke 04 U17. Mukoco je nastavio skakati i nositi Borussia Dortmund dres br. 10. U drugoj minuti utakmice, Mukoco je postigao gol. U 40. minuti, Mukoco je zabio dvaput i ponovno postigao pogodak. U drugoj polovici utakmice Mukoko je imao grčeve u nogama, a trener ga je zamijenio u sveukupnoj situaciji. Borussia Dortmund napokon je pobijedila u Derbyju 5-0.

Navijači se raduju Mukocoovom nastupu u domaćoj ekipi Bundeslige, postajući nova zvijezda na Bundesligi.