Choď na obsah Choď na menu

Icardijev prvi gol

U drugom kolu grupne faze Lige prvaka Paris Saint-Germain doveo je u pitanje ekipu Terracotta Galatasaray Spor Kulubu. Icardi je na kraju postigao jedini pogodak za pobjedu u igri, a to je prvi pogodak koji je Icardi postigao nakon dolaska u Paris Saint-Germain. Navijači u nogometni dresovi navijali su za njega.

Veznjak Paris Saint-Germaina znatno je jači od Galatasaray Spor Kulubu, iako su domaći igrali bočni ofenzivni pristup sa Paris Saint-Germainom. U prvom poluvremenu Paris Saint-Germain nije imao priliku zabiti. Obrana Paris Saint-Germaina solidna je i ne pruža domaćoj ekipi previše prilika. Prvo poluvrijeme bilo je 0-0. U drugom poluvremenu Icardi u Paris SG dres broj 18 dao je momčadi vodstvo od 1: 0. To je ujedno bio i prvi pogodak Icardija u Paris Saint-Germainu. A ova lopta je pobjednički cilj ove igre.

Na kraju je Galatasaray Spor Kulubu kod kuće izgubio 1: 1, a Paris Saint-Germain prva u drugoj uzastopnoj pobjedi u Ligi prvaka.