Choď na obsah Choď na menu

Barcelona osvaja Bilbao

Barcelona je pobijedio Bilbao 2: 0 kod kuće kako bi dodatno proširio vodstvo u poretku.

Barcelona se suočio s Bilbao u kampu Nou. U otvaranju osam minuta, Barcelona je poslao ravno čep nakon nošenja s desne strane nogometni dresovi  Lionel Messi koji je zabio u kazneno područje. Jordi Alba Ramos se vratio s lijeve strane, a Francisco Alcácer i García pogodio je gol u donjem desnom kutu gola. Tada je Philippe Coutinho Correia, u dresu, pucao na tračnicu i propustio priliku. U 30. minuti, domaća momčad zabio još jedan gol i Lionel Messi nosi broj 10 FC Barcelona dres 2017/18 postigao je svoj 25. ligaški gol ove sezone. U drugoj polovici, obje strane nisu uspjele postići golove i rezultat 2: 0 ostao je do kraja igre.

Zbog poraza Atletica Madrida, Barcelona ova trenutna prednost za drugo mjesto dosegla je 11 bodova.