Choď na obsah Choď na menu

Ronaldo nedostaje crvenu karticu

U 3. krugu skupine B ruskog Svjetskog kupa u Rusiji 2018. godine, Portugal i Iran su se borili jedni s drugima. Na kraju, Portugal je napravio 1-1 protiv Irana, kvalificirajući se kao drugi tim. Za one obožavatelje koji nose Svjetsko prvenstvo 2018 dresovi, glavni cilj ovog polja je Ronaldo, koji se također raduje njegovoj izvedbi.

U 44 minuta igre, Portugal je postigao 1-0 vodstvo. Gotovo 50 minuta nakon utakmice, Ronaldo je izvukao loptu u kaznenu zonu i pao pod utjecaj Ezatolahi i Pouraliganji. C Ronaldo je zabio kaznu i spasio ga je Beiranvand. Portugal je propustio priliku da proširi rezultat. U 81. minuti, Cristiano Ronaldo, koji je nosio broj 7 Svjetsko prvenstvo 2018 Portugal dres, otrčao Pouraliganji i sudac je žuti karton dao Ronaldo je uz pomoć video suca. S gledišta video reprodukcije, Ronaldo je lakat udario u Pulu. Liganji.

U trećoj minuti vremena zaustavljanja, Taremi je izveo kratki udarac ispred gola. Dvije momčadi naposljetku izvode 1-1. Također je dovelo do činjenice da je Portugal, koji je igrao protiv Rusije, u finalu 1/8, igrati protiv Urugvaja.