Choď na obsah Choď na menu

Barcelona je upisala dvije uzastopne pobjede u La Ligi

Sezona 20/21 La Lige stigla je do četvrtog kola, Barcelone i Celte de Vigo u ovom krugu natjecanja. Barcelona je napokon u ovoj utakmici zatvorila protivnike s 3: 0, a naša zvijezda Messi još je jednom dodao slavu u karijeri. Legendarni Messi u nogometni dresovi broj 10 i dalje je blistav.

Dvije momčadi igrale su jedna protiv druge u povijesti, a Barcelona ima apsolutnu prednost nad protivnicima, tako da u ovoj utakmici nema neizvjesnosti. U 11. minuti utakmice Barcelona je povela. Barcelona 1-0. U drugom dijelu Barcelona još uvijek nije smanjila ofenzivu. Svaki igrač u FC Barcelona dres želio je postići gol u ovoj utakmici. U ovom poluvremenu Barcelona je osvojila dva rezultata, a na kraju je Barcelona zaključala rezultat na 3-0.

Na kraju utakmice, Barcelona 3-0 Celta de Vigo. Barcelona je izborila druge uzastopne pobjede u La Ligi.