Choď na obsah Choď na menu

Paris Saint-Germain privlači Monaco 3-3

Ligue 1 stigla je do 20. kola, a francuski čelnik Paris Saint-Germain suočen je s Monacom. Sjajna zvijezda ove igre, Neymar, postao je MVP igre s dva gola i jednim protivničkim golom. Zbog toga je nogometni dresovi Neymar toliko popularan. Na kraju su dvije strane vezale 3-3. Nakon ovog kola, Paris Saint-Germain, koji je izgubio jednu utakmicu, na vrhu je bio sa 46 bodova i bio je 5 bodova ispred drugog mjesta Olimpika iz Marseillea.

Na početku utakmice Neymar je preuzeo vodstvo momčadi. Međutim, Monaco se povukao nakon nekoliko minuta. Ubrzo je Monaco nadigrao rezultat. U 24. minuti Neymar je postigao protivnički gol. Paris Saint-Germain je izjednačio rezultat. U 40. minuti Paris Saint-Germain je dobio kazneni udarac. Neymar, koji je nosio Paris SG dres broj 10, napravio je penal. Ponovno vodi Paris Saint-Germain. Monaco je u drugom poluvremenu jedini pogodak postigao. Rezultat obje strane zaključan je na 3-3.

Na kraju utakmice, Paris Saint-Germain je izjednačio 3-3 od Monaca.