Choď na obsah Choď na menu

Borussia Dortmund 7-0 visi Nürnberg

Peti krug Bundeslige je nastavio, Borussia Dortmund je igrao protiv Nürnberga kod kuće, nastavljajući neponovljivi rekord ove sezone. Borussia Dortmund pometao je Nürnberg 7-0 i rekao da su obožavatelji nosili nogometni dresovi bili vrlo sretni.

Borussia Dortmund imala je 4231 formaciju, a igra je otvorena samo 9 minuta. Pulisićeva izravna propusnica izbjegla je branitelja. Larsson je pogodio u kaznenom prostoru i Borussia Dortmund vodio Nürnberg 1-0. U 32. minuti, Philipp je pomogao Reusu u bodovanju. U konačnici, dvije strane nisu postigle nikakva postignuća u prvoj polovici. Borussia Dortmund vodio je 2-0. U drugoj poluvremenu igra je bila jednostavna, a Hakimi je ponovno napisao rezultat na 3-0 za Borussia Dortmund. U 58. minuti, Reus je zabio još jedan gol. Reus je postigao 100. gol u Borussia Dortmund dres br. U 74. minuti Borussia Dortmund je zabio još jedan pogodak! U 85. minuti, Borussia Dortmund otišao je u sljedeći grad! U 88. minuti Borussia Dortmund je zabio još jedan gol! Borussia Dortmund 7-0Nürnberg. Na kraju, Borussia Dortmund je pobijedio Nürnberg 7-0 kod kuće.

Borussia Dortmund pobijedila je Nürnberg 7-0 kod kuće i nastavila se neprestano ove sezone.