Choď na obsah Choď na menu

AC Milan doma 1-2 Genoa Cricket

AC Milan natjecao se protiv Genoe Cricket-a u utakmici 26 Serie A. Međutim, Pandev i Casata su postigli gol, a Ibrahimović je ponovno postigao gol. Na kraju je AC Milan izgubio 1-2 sa Genoom Cricketom i pretrpio poraz u drugoj utakmici posljednjih devet ligaških utakmica. Zbog epidemije, San Siro je bio prazan, a navijači nisu mogli nositi nogometni dresovi kako bi navijali za ekipe koje su podržali.

AC Milan je sada 7. u Seriji A, dok je krilatica Genove 17. na ljestvici Serie A. Još uvijek postoji jaz između dva tima u pogledu snage, ali situacija na terenu nije se razvila prema našim očekivanjima. U 7. minuti igre Pandev je ubacio u mrežu na 3 metra ispred gola, 1-0. U 41. minuti AC Milan je postigao pogodak. Genoa Kriket 2-0 u prvom poluvremenu. Bilo je lako igrati u drugom poluvremenu. Ibrahimović koji je ove sezone ponovno obukao A.C. Milan dres, povukao se u 77. minuti! U posljednjem razdoblju AC Milan se na kraju nije uspio oporaviti od poraza.

Na kraju utakmice Milan je kod kuće izgubio od Genoe Cricket-a 1-2.