Choď na obsah Choď na menu

Chelsea osvaja 3-2 Arsenal

U središtu ovog kruga Chelsea je kod kuće protiv Arsenala. Chelsea 3: 2 u Arsenalu, navijači su nosili nogometni dresovi kako bi proslavili svoju pobjedu. Arsenalov dvobojni gubitak; čini se da su Arsenalove šanse za povratak u polufinale Lige prvaka vrlo neugodno.

Tijekom utakmice, Chelsea potpuno potisnuo cijelu igru. Igra je započela manje od deset minuta. Pedro je dobro krenuo i napravio početak sna Chelsea. Chelsea je preuzeo vodstvo. Nakon toga, Morata je suprotstavio zaslugama i proširio rezultat na 2: 0. Međutim, nakon što su igrači Chelseaja napravili uzastopne pogreške na terenu, Mkhitaryan i Iwobi osvojili su pojedinačno, pomažući Arsenalu da izjednačava rezultat 2: 2 prije kraja poluvremena. U jednostavnoj bočnoj bitci, Chelsea zauzimao prednost polja, ali nije uspio prekinuti zastoj na terenu. Dok igra nije otišla u 81. minuti, Hazard je nosio Chelsea dres, a lopta je dospjela do dna, a Alonso je zgrabio loptu ispred kaznenog prostora i razbio vrata. Na kraju, Chelsea je osvojio Arsenal 3: 2 kod kuće i osvojio dvije uzastopne pobjede u novoj sezoni.

Ovdje čestitamo Chelseiji za osvajanje druge uzastopne utakmice Premier lige. Želim im najbolje sreće.