Choď na obsah Choď na menu

2. 2. 2018

Luis Suarez je pomogao Barcelona 1-0 pobijediti Valenciju

Nošenje nogometni dresovi Luis Suarez je dobio odlučujući gol kao Barcelona pobijedila Valencia 1-0 u prvoj utakmici svog Copa del Rey polufinalu u četvrtak.

Prvo poluvrijeme je duga jedna za Valencia, koji je ograničen odjeven u FC Barcelona dres 2017/18 Barca igrača protok šansi, ali je suočen s naizgled beskrajne baraž i samo uspio vidjeti 21 posto posjeda lopte. Međutim, za cijelo vrijeme Barca u posjedu, oni su malo zamišljeni i pokušavali probiti Valenciju prepuna obrane.

Stvari su se malo više otvorile nakon intervala, premda je Barcaova učinkovitost ispred cilja pokazala nekoliko znakova poboljšanja, prisiljavajući Valverda da uvede Philippe Coutinho s kluba. I sa 23 minuta da ide, Barca konačno pronašao put kroz zahvaljujući kombinaciji Messi i Suarez, osiguravajući vitko voditi da se na Mestalla sljedeći četvrtak.